Meg kell változtatnia egy beállítást a böngészőben
Lásd:
A JavaScript engedélyezése a böngészőben
.
Ha hirdetésblokkoló szoftvert használ, akkor lehet, hogy ezen az oldalon engedélyeznie kell a JavaScriptet.
Köszönjük szépen.
Ugrás a fő tartalomhoz
Telefonos ügyfélszolgálatunk átmenetileg nem elérhető. Kérjük, addig e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot az info@healthfactory.hu címen. Köszönjük megértését
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 302 112 125
info@healthfactory.hu
Blog ❀
Kik vagyunk?
Karrier
Nyerményjáték szabályzat
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
Gyermektáplálás
Bébi tápszerek
Kezdő tej
,
Haladó tej
,
Kisgyermek tej
,
BIO csecsemőtej
,
Kecske csecsemőtej
,
Speciális csecsemőtej
Bébiételek
Gyümölcsös ételek
,
Zöldséges ételek
,
Húsos-zöldséges ételek
,
Tasakok
,
Főételek
,
Reggeli
,
Tésztafélék és rizs
,
Tej és joghurt
Gyerek kásák
Tejkása gyerekeknek
,
Tejmentes zabkása gyerekeknek
,
BIO kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Kekszek
,
Rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Pelenkák és pelenkázás
Eldobható pelenkák
0 méret (0-2,5 kg)
,
1 méret (2-5 Kg)
,
2 méret (3-6 kg)
,
3 méret (5-9 kg)
,
4 méret (7-20 kg)
,
5 méret (10-25 kg)
,
6 méret (12-24 kg)
Bugyi pelenkák
3 méret (6-11 kg)
,
4 méret (7-15 kg)
,
5 méret (10-18 kg)
,
6 méret (12-20 kg)
,
7 méret (16-26 kg)
Nedves törlőkendők
Pelenkakiütés elleni krém
Pelenkázó alátétek és kellékek
Gyermekgondozás
Kozmetikumok és drogéria
Fürdés és higiénia
,
Baba bőrápolás
,
Beggs gyerek kozmetikum
Baba kellékek
Egészséges étrend
Étrend-kiegészítők
Egészség és vitalitás
,
Nőknek
,
Férfiaknak
,
Gyermekeknek
,
Várandós és szoptató nőknek
Növényi italok
Zab
,
Baristáknak
,
Mandula
,
Szója
,
Rizs
,
Kókusz
,
Főzéshez
Smoothie és italok
4Slim
Cikóriás édesítők
Kisállatoknak
Kutyáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Multifunkciós
,
Immunrendszer
,
Ízületek & mozgékonyság
,
Húgyutak
,
Bőr & szőrzet
,
Idősebb kutyáknak
Macskáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Húgyutak
Nőknek
Kozmetikumok
Terhesség
Anyáknak szülés után
Szoptatás
Mentsd meg az ételt
Akciók
Márkák
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
Gyermektáplálás
Tápszer és táplálkozás
, 2. oldal
Bébi tápszerek
Bébiételek
Gyerek kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Legnépszerűbb termékek
Kendamil Folyékony anyatej kiegészítő tápszerek 2 (250 ml)
Kiárusítva
92000061
1 399 Ft
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 11.10.2026
Készleten
(>5 db)
35343618/EXP
400 Ft
Kendamil Folyékony anyatej helyettesítő tápszerek 1 (250 ml)
Készleten
(>5 db)
92000060
1 399 Ft
Kendamil BIO Nature 1 (600 g)
Készleten
(>5 db)
35343618
5 145 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Legnépszerűbb termékek
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
ABC szerint
összesen
44
termék
Ár
510
Ft
2790
Ft
1
510
2790
Raktáron
43
Akció
10
Újdonság
0
Ments meg!
1
Kiárusítás
1
Márkák
Beggs
3
Ella's Kitchen
16
Good Gout
17
Kendamil
0
Salvest Põnn
8
Salvest Smushie
0
Kor
?
újszülött kortól
10
betöltött 4 hónapos kortól
44
betöltött 6 hónapos kortól
60
betöltött 7 hónapos kortól
6
betöltött 8 hónapos kortól
7
betöltött 12 hónapos kortól
8
betöltött 24 hónapos kortól
2
3 éves kortól
13
a 7. hónap végétől
5
a 6. hónap végétől
4
a 4. hónap végétől
3
6 éves kortól
1
Tulajdonságok
BIO
44
gluténmentes
26
laktózmentes
22
Folyékony tejek
0
Szűrők eltávolítása
Megjeleníthető tételek
44
Termékek listája
Good Gout BIO Alma (4x85 g)
Készleten
(>5 db)
2 790 Ft
Egységár:
820,59 Ft / 100 g
Kosárba
12739
SALVEST Põnn BIO Mangó 100% (100 g)
Készleten
(>5 db)
818 Ft
Egységár:
818 Ft / 100 g
Kosárba
70888
SALVEST Põnn BIO Paszternák és édesburgonya püré (100 g)
Készleten
(>5 db)
855 Ft
Egységár:
855 Ft / 100 g
Kosárba
79300
Ella's Kitchen BIO Baba rizs Körte és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 060 Ft
Egységár:
883,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK106
SALVEST Põnn BIO Szilvalé gyümölcshússal (240 ml)
Készleten
(>5 db)
1 055 Ft
Egységár:
4 395,83 Ft / 1 l
Kosárba
75531
Good Gout BIO Banán (4x85 g)
Készleten
(>5 db)
2 790 Ft
Egységár:
820,59 Ft / 100 g
Kosárba
12722
Akció
Ments meg!
1 020 Ft
–50 %
Ella's Kitchen BIO Sárgarépa, alma és paszternák (120 g), exo, 31.10.2026
Készleten
(>5 db)
510 Ft
Egységár:
425 Ft / 100 g
Kosárba
EK013/EXP3
Beggs BIO Sárgarépa és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300099
Good Gout BIO Édesburgonya püré (2x120 g)
Kiárusítva
1 870 Ft
Egységár:
779,17 Ft / 100 g
14450
SALVEST Family BIO Mango 100% (450 g)
Készleten
(>5 db)
1 986 Ft
Egységár:
441,33 Ft / 100 g
Kosárba
75753
SALVEST Põnn BIO Sárgabarack almával (100 g)
Készleten
(>5 db)
818 Ft
Egységár:
818 Ft / 100 g
Kosárba
73292
Good Gout BIO Banán (120 g)
Készleten
(>5 db)
920 Ft
Egységár:
766,67 Ft / 100 g
Kosárba
27241
Good Gout BIO Williams körte (120 g)
Készleten
(>5 db)
920 Ft
Egységár:
766,67 Ft / 100 g
Kosárba
27234
Good Gout BIO Gála alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
920 Ft
Egységár:
766,67 Ft / 100 g
Kosárba
27227
Listairányítás elemei
Lapozás
A(z) 2. oldalon tartózkodunk (összesen: 2).
1
2
összesen
44
termék
Fel
Hivatalos webáruház
A Kendamil, a Ella's Kitchen, a Good Goutés, a Salvest a Muumi Baby kizárólagos forgalmazójaként mindig teljes választékkal rendelkezünk.
A babatáplálkozás és a pelenkázás szakértője
Tökéletesen ismerjük termékeinket. Ne féljenek kérdezni tőlünk bármit.
Ingyenes szállítás 26 900 Ft-tól
Minden megrendelést gyorsan és megbízhatóan kiszállítunk.