Meg kell változtatnia egy beállítást a böngészőben
Lásd:
A JavaScript engedélyezése a böngészőben
.
Ha hirdetésblokkoló szoftvert használ, akkor lehet, hogy ezen az oldalon engedélyeznie kell a JavaScriptet.
Köszönjük szépen.
Ugrás a fő tartalomhoz
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 302 112 125
info@healthfactory.hu
Blog ❀
Kik vagyunk?
Karrier
Nyerményjáték szabályzat
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
Gyermektáplálás
Bébi tápszerek
Kezdő tej
,
Haladó tej
,
Kisgyermek tej
,
BIO csecsemőtej
,
Kecske csecsemőtej
,
Speciális csecsemőtej
Bébiételek
Gyümölcsös ételek
,
Zöldséges ételek
,
Húsos-zöldséges ételek
,
Tasakok
,
Főételek
,
Reggeli
,
Tésztafélék és rizs
,
Tej és joghurt
Gyerek kásák
Tejkása gyerekeknek
,
Tejmentes zabkása gyerekeknek
,
BIO kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Kekszek
,
Rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Pelenkák és pelenkázás
Eldobható pelenkák
0 méret (0-2,5 kg)
,
1 méret (2-5 Kg)
,
2 méret (3-6 kg)
,
3 méret (5-9 kg)
,
4 méret (7-20 kg)
,
5 méret (10-25 kg)
,
6 méret (12-24 kg)
Bugyi pelenkák
3 méret (6-11 kg)
,
4 méret (7-15 kg)
,
5 méret (10-18 kg)
,
6 méret (12-20 kg)
,
7 méret (16-26 kg)
Nedves törlőkendők
Pelenkakiütés elleni krém
Pelenkázó alátétek és kellékek
Gyermekgondozás
Kozmetikumok és drogéria
Fürdés és higiénia
,
Baba bőrápolás
,
Beggs gyerek kozmetikum
Baba kellékek
Egészséges étrend
Étrend-kiegészítők
Egészség és vitalitás
,
Nőknek
,
Férfiaknak
,
Gyermekeknek
,
Várandós és szoptató nőknek
Növényi italok
Zab
,
Baristáknak
,
Mandula
,
Szója
,
Rizs
,
Kókusz
,
Főzéshez
Smoothie és italok
4Slim
Cikóriás édesítők
Kisállatoknak
Kutyáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Multifunkciós
,
Immunrendszer
,
Ízületek & mozgékonyság
,
Húgyutak
,
Bőr & szőrzet
,
Idősebb kutyáknak
Macskáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Húgyutak
Nőknek
Kozmetikumok
Terhesség
Anyáknak szülés után
Szoptatás
Mentsd meg az ételt
Akciók
Márkák
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
Gyermektáplálás
Tápszer és táplálkozás
Bébi tápszerek
Bébiételek
Gyerek kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Legnépszerűbb termékek
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 11.10.2026
Készleten
(>5 db)
35343618/EXP
400 Ft
Kendamil Folyékony anyatej kiegészítő tápszerek 2 (250 ml)
Kiárusítva
92000061
1 399 Ft
Kendamil BIO Nature 1 (600 g)
Jelenleg nem elérhető
(>5 db)
35343618
5 145 Ft
Kendamil Folyékony anyatej helyettesítő tápszerek 1 (250 ml)
Kiárusítva
92000060
1 399 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Legnépszerűbb termékek
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
ABC szerint
összesen
61
termék
Ár
300
Ft
34600
Ft
1
300
34600
Raktáron
50
Akció
3
Újdonság
0
Ments meg!
3
Kiárusítás
0
Márkák
Beggs
5
Ella's Kitchen
18
Good Gout
15
Kendamil
10
Salvest Põnn
13
Salvest Smushie
0
Kor
?
újszülött kortól
10
betöltött 4 hónapos kortól
44
betöltött 6 hónapos kortól
61
betöltött 7 hónapos kortól
6
betöltött 8 hónapos kortól
7
betöltött 12 hónapos kortól
8
betöltött 24 hónapos kortól
2
3 éves kortól
13
a 7. hónap végétől
5
a 6. hónap végétől
4
a 4. hónap végétől
3
6 éves kortól
1
Tulajdonságok
BIO
53
gluténmentes
28
laktózmentes
26
Folyékony tejek
0
Szűrők eltávolítása
Megjeleníthető tételek
61
Termékek listája
Kendamil BIO Nature 2 HMO+ (800 g)
Készleten
(>5 db)
11 840 Ft
Egységár:
14 800 Ft / 1 kg
Kosárba
92000080
Kendamil BIO Nature 2 HMO+ (600 g)
Kiárusítva
5 145 Ft
Egységár:
8 575 Ft / 1 kg
35343619
Kendamil Banán ízű tejpép (150 g)
Készleten
(>5 db)
1 570 Ft
Egységár:
1 046,67 Ft / 100 g
Kosárba
92000150
SALVEST Põnn BIO Sertés szűzpecsenye zöldségpürével (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
73841
Good Gout BIO Vajtök báránnyal (190 g)
Készleten
(>5 db)
1 680 Ft
Egységár:
884,21 Ft / 100 g
Kosárba
27050
SALVEST Põnn BIO Tejkása jó éjszakára gyümölccsel (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
79676
SALVEST Põnn BIO Marhahús zöldségpürével (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
946 Ft / 100 g
Kosárba
71083
Good Gout BIO Vanília desszert körtével (90 g)
Készleten
(>5 db)
1 120 Ft
Egységár:
1 244,44 Ft / 100 g
Kosárba
27593
SALVEST Põnn BIO Zabkása szilvával, feketeribizlivel és kókusszal (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
78624
Akció
Ments meg!
1 680 Ft
–82 %
Good Gout BIO Padlizsános lecsó quinoával (190 g), exp. 07.10.2026
Készleten
(>5 db)
300 Ft
Egységár:
157,89 Ft / 100 g
Kosárba
27043/EXP3
Kendamil 2 kecsketej alapú anyatej-kiegészítő tápszer (500 g)
Készleten
(>5 db)
9 000 Ft
Egységár:
1 800 Ft / 100 g
Kosárba
35343572
SALVEST Põnn BIO Banán fekete áfonyával és gabonapehellyel (110 g)
Készleten
(>5 db)
800 Ft
Egységár:
727,27 Ft / 100 g
Kosárba
71137
Good Gout BIO Áfonyás reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10193
Good Gout BIO Körtés reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10179
Good Gout BIO Almás reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10209
Good Gout BIO Sárgarépa tanyasi csirkével (190 g)
Készleten
(>5 db)
1 680 Ft
Egységár:
884,21 Ft / 100 g
Kosárba
27012
Good Gout BIO Zabos desszert eperrel és banánnal (90 g)
Készleten
(>5 db)
1 120 Ft
Egységár:
1 244,44 Ft / 100 g
Kosárba
10759
SALVEST Põnn BIO Csirkehús zöldségpürével (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
71113
Good Gout BIO Epres reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10186
Ella's Kitchen BIO Reggeli banán és joghurt (100 g)
Készleten
(>5 db)
960 Ft
Egységár:
960 Ft / 100 g
Kosárba
EK046
Good Gout BIO Lazac kelkáposztával és paszternákkal (2x190 g)
Készleten
(1 db)
2 430 Ft
Egységár:
639,47 Ft / 100 g
Kosárba
12562
Good Gout BIO Kukorica kacsahússal (190 g)
Készleten
(>5 db)
2 240 Ft
Egységár:
1 178,95 Ft / 100 g
Kosárba
27371
Kendamil Natúr tejpép (150 g)
Készleten
(>5 db)
1 570 Ft
Egységár:
1 046,67 Ft / 100 g
Kosárba
92000149
Kendamil Premium 2 HMO+ (600 g)
Kiárusítva
5 145 Ft
Egységár:
8 575 Ft / 1 kg
92000070
Beggs BIO Gyermek rizs joghurttal, banánnal, mangóval és málnával (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300096
4x Kendamil 2 kecsketej alapú anyatej-kiegészítő tápszer (500 g)
Készleten
(>5 baleni)
34 600 Ft
Egységár:
1 730 Ft / 100 g
Kosárba
35343572/4
Beggs BIO Édesburgonya és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300098
Kendamil 2 kecsketej alapú anyatej-kiegészítő tápszer (800 g)
Készleten
(>5 db)
17 510 Ft
Egységár:
2 188,75 Ft / 100 g
Kosárba
92000019
Good Gout BIO Édesburgonya sertéshússal (190 g)
Készleten
(>5 db)
1 680 Ft
Egységár:
884,21 Ft / 100 g
Kosárba
27029
Beggs BIO Kiwi és banán (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300094
Listairányítás elemei
További 30 betöltése
Lapozás
A(z) 1. oldalon tartózkodunk (összesen: 3).
1
3
összesen
61
termék
Fel
Hivatalos webáruház
A Kendamil, a Ella's Kitchen, a Good Goutés, a Salvest a Muumi Baby kizárólagos forgalmazójaként mindig teljes választékkal rendelkezünk.
A babatáplálkozás és a pelenkázás szakértője
Tökéletesen ismerjük termékeinket. Ne féljenek kérdezni tőlünk bármit.
Ingyenes szállítás 26 900 Ft-tól
Minden megrendelést gyorsan és megbízhatóan kiszállítunk.