Meg kell változtatnia egy beállítást a böngészőben
Lásd:
A JavaScript engedélyezése a böngészőben
.
Ha hirdetésblokkoló szoftvert használ, akkor lehet, hogy ezen az oldalon engedélyeznie kell a JavaScriptet.
Köszönjük szépen.
Ugrás a fő tartalomhoz
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 302 112 125
info@healthfactory.hu
Blog ❀
Kik vagyunk?
Karrier
Nyerményjáték szabályzat
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
Gyermektáplálás
Bébi tápszerek
Kezdő tej
,
Haladó tej
,
Kisgyermek tej
,
BIO csecsemőtej
,
Kecske csecsemőtej
,
Speciális csecsemőtej
Bébiételek
Gyümölcsös ételek
,
Zöldséges ételek
,
Húsos-zöldséges ételek
,
Tasakok
,
Főételek
,
Reggeli
,
Tésztafélék és rizs
,
Tej és joghurt
Gyerek kásák
Tejkása gyerekeknek
,
Tejmentes zabkása gyerekeknek
,
BIO kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Kekszek
,
Rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Pelenkák és pelenkázás
Eldobható pelenkák
0 méret (0-2,5 kg)
,
1 méret (2-5 Kg)
,
2 méret (3-6 kg)
,
3 méret (5-9 kg)
,
4 méret (7-20 kg)
,
5 méret (10-25 kg)
,
6 méret (12-24 kg)
Bugyi pelenkák
3 méret (6-11 kg)
,
4 méret (7-15 kg)
,
5 méret (10-18 kg)
,
6 méret (12-20 kg)
,
7 méret (16-26 kg)
Nedves törlőkendők
Pelenkakiütés elleni krém
Pelenkázó alátétek és kellékek
Gyermekgondozás
Kozmetikumok és drogéria
Fürdés és higiénia
,
Baba bőrápolás
,
Beggs gyerek kozmetikum
Baba kellékek
Egészséges étrend
Étrend-kiegészítők
Egészség és vitalitás
,
Nőknek
,
Férfiaknak
,
Gyermekeknek
,
Várandós és szoptató nőknek
Növényi italok
Zab
,
Baristáknak
,
Mandula
,
Szója
,
Rizs
,
Kókusz
,
Főzéshez
Smoothie és italok
4Slim
Cikóriás édesítők
Kisállatoknak
Kutyáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Multifunkciós
,
Immunrendszer
,
Ízületek & mozgékonyság
,
Húgyutak
,
Bőr & szőrzet
,
Idősebb kutyáknak
Macskáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Húgyutak
Nőknek
Kozmetikumok
Terhesség
Anyáknak szülés után
Szoptatás
Mentsd meg az ételt
Akciók
Márkák
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
2+1 mix
2+1 mix
Legnépszerűbb termékek
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Őszibarack körtével (120 g)
Készleten
(>5 db)
14887
Korábbi:
920 Ft
(–42 %)
525 Ft
SALVEST Põnn BIO Paradicsomos roppancs (20 g)
Készleten
(>5 db)
76668
777 Ft
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Eper banánnal (120 g)
Készleten
(>5 db)
14924
Korábbi:
920 Ft
(–42 %)
525 Ft
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Készleten
(>5 db)
14863
Korábbi:
920 Ft
(–42 %)
525 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Legnépszerűbb termékek
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
ABC szerint
összesen
183
termék
Ár
0
Ft
15480
Ft
1
0
15480
Raktáron
164
Akció
9
Újdonság
2
Ajándék
15
-20% kóddal: MOOMIN
15
Márkák
Ella's Kitchen
52
Good Gout
48
Joya
21
Moomin Baby
15
Salvest Põnn
26
Salvest Smushie
10
Zesty Paws
11
Megjeleníthető tételek
183
Termékek listája
Akció
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Őszibarack körtével (120 g)
Készleten
(>5 db)
525 Ft
Egységár:
437,50 Ft / 100 g
Kosárba
14887
SALVEST Põnn BIO Paradicsomos roppancs (20 g)
Készleten
(>5 db)
777 Ft
Egységár:
3 885 Ft / 100 g
Kosárba
76668
Akció
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Eper banánnal (120 g)
Készleten
(>5 db)
525 Ft
Egységár:
437,50 Ft / 100 g
Kosárba
14924
Akció
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Készleten
(>5 db)
525 Ft
Egységár:
437,50 Ft / 100 g
Kosárba
14863
Akció
1 080 Ft
–45 %
Good Gout BIO Alma és füge (120 g)
Készleten
(>5 db)
585 Ft
Egységár:
487,50 Ft / 100 g
Kosárba
10148
Akció
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Sárgabarack banánnal (120 g)
Készleten
(>5 db)
525 Ft
Egységár:
437,50 Ft / 100 g
Kosárba
12760
Akció
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Szilva (120 g)
Készleten
(>5 db)
525 Ft
Egységár:
437,50 Ft / 100 g
Kosárba
27463
SALVEST Põnn BIO Sertés szűzpecsenye zöldségpürével (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
73841
Good Gout BIO Vajtök báránnyal (190 g)
Készleten
(>5 db)
1 680 Ft
Egységár:
884,21 Ft / 100 g
Kosárba
27050
Akció
1 080 Ft
–45 %
Good Gout BIO Williams körte céklával (120 g)
Készleten
(>5 db)
585 Ft
Egységár:
487,50 Ft / 100 g
Kosárba
15365
SALVEST Põnn BIO Tejkása jó éjszakára gyümölccsel (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
79676
SALVEST Põnn BIO Marhahús zöldségpürével (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
946 Ft / 100 g
Kosárba
71083
Good Gout BIO Vanília desszert körtével (90 g)
Készleten
(>5 db)
1 120 Ft
Egységár:
1 244,44 Ft / 100 g
Kosárba
27593
Ella's Kitchen BIO Ropogós kukorica és sárgarépa rudacskák (16 g)
Készleten
(>5 db)
930 Ft
Egységár:
5 812,50 Ft / 100 g
Kosárba
EK428
Ella's Kitchen BIO Párolt marhahús burgonyával (130 g)
Készleten
(>5 db)
1 310 Ft
Egységár:
1 007,69 Ft / 100 g
Kosárba
EK110
SALVEST Põnn BIO Zabkása szilvával, feketeribizlivel és kókusszal (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
78624
Ella's Kitchen BIO Édesburgonya, sütőtök és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 020 Ft
Egységár:
850 Ft / 100 g
Kosárba
EK015
Ella's Kitchen BIO Csirkehúsos pite rizzsel (130 g)
Kiárusítva
1 310 Ft
Egységár:
1 007,69 Ft / 100 g
EK111
Ella's Kitchen BIO Csirke kukoricakásával (130 g)
Készleten
(>5 db)
1 310 Ft
Egységár:
1 007,69 Ft / 100 g
Kosárba
EK108
SALVEST Põnn BIO Banán fekete áfonyával és gabonapehellyel (110 g)
Készleten
(>5 db)
800 Ft
Egységár:
727,27 Ft / 100 g
Kosárba
71137
Ella's Kitchen BIO Sült csirke töltelékkel (130 g)
Készleten
(>5 db)
1 310 Ft
Egységár:
1 007,69 Ft / 100 g
Kosárba
EK173
Ella's Kitchen BIO Eper és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 060 Ft
Egységár:
883,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK017
Good Gout BIO Citromos állatkák (80 g)
Készleten
(>5 db)
2 600 Ft
Egységár:
3 250 Ft / 100 g
Kosárba
11770
Good Gout BIO Áfonyás reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10193
Good Gout BIO Körtés reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10179
Ella's Kitchen BIO Szilva snack (70 g)
Készleten
(>5 db)
750 Ft
Egységár:
1 071,43 Ft / 100 g
Kosárba
EK271
Ella's Kitchen BIO Alma gyümölcspüré (70 g)
Készleten
(>5 db)
750 Ft
Egységár:
1 071,43 Ft / 100 g
Kosárba
EK148
SALVEST Põnn BIO Alma fekete áfonyával (100 g)
Készleten
(>5 db)
818 Ft
Egységár:
818 Ft / 100 g
Kosárba
70901
Akció
1 080 Ft
–45 %
Good Gout BIO Alma málnával (120 g)
Készleten
(>5 db)
585 Ft
Egységár:
487,50 Ft / 100 g
Kosárba
11169
Akció
1 080 Ft
–45 %
Good Gout BIO Sárgarépa málnával (120 g)
Készleten
(>5 db)
585 Ft
Egységár:
487,50 Ft / 100 g
Kosárba
15372
Listairányítás elemei
További 30 betöltése
Lapozás
A(z) 1. oldalon tartózkodunk (összesen: 7).
1
7
összesen
183
termék
Fel
Hivatalos webáruház
A Kendamil, a Ella's Kitchen, a Good Goutés, a Salvest a Muumi Baby kizárólagos forgalmazójaként mindig teljes választékkal rendelkezünk.
A babatáplálkozás és a pelenkázás szakértője
Tökéletesen ismerjük termékeinket. Ne féljenek kérdezni tőlünk bármit.
Ingyenes szállítás 26 900 Ft-tól
Minden megrendelést gyorsan és megbízhatóan kiszállítunk.