Meg kell változtatnia egy beállítást a böngészőben
Lásd:
A JavaScript engedélyezése a böngészőben
.
Ha hirdetésblokkoló szoftvert használ, akkor lehet, hogy ezen az oldalon engedélyeznie kell a JavaScriptet.
Köszönjük szépen.
Ugrás a fő tartalomhoz
Telefonos ügyfélszolgálatunk átmenetileg nem elérhető. Kérjük, addig e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot az info@healthfactory.hu címen. Köszönjük megértését
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 302 112 125
info@healthfactory.hu
Blog ❀
Kik vagyunk?
Karrier
Nyerményjáték szabályzat
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
Gyermektáplálás
Bébi tápszerek
Kezdő tej
,
Haladó tej
,
Kisgyermek tej
,
BIO csecsemőtej
,
Kecske csecsemőtej
,
Speciális csecsemőtej
Bébiételek
Gyümölcsös ételek
,
Zöldséges ételek
,
Húsos-zöldséges ételek
,
Tasakok
,
Főételek
,
Reggeli
,
Tésztafélék és rizs
,
Tej és joghurt
Gyerek kásák
Tejkása gyerekeknek
,
Tejmentes zabkása gyerekeknek
,
BIO kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Kekszek
,
Rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Pelenkák és pelenkázás
Eldobható pelenkák
0 méret (0-2,5 kg)
,
1 méret (2-5 Kg)
,
2 méret (3-6 kg)
,
3 méret (5-9 kg)
,
4 méret (7-20 kg)
,
5 méret (10-25 kg)
,
6 méret (12-24 kg)
Bugyi pelenkák
3 méret (6-11 kg)
,
4 méret (7-15 kg)
,
5 méret (10-18 kg)
,
6 méret (12-20 kg)
,
7 méret (16-26 kg)
Nedves törlőkendők
Pelenkakiütés elleni krém
Pelenkázó alátétek és kellékek
Gyermekgondozás
Kozmetikumok és drogéria
Fürdés és higiénia
,
Baba bőrápolás
,
Beggs gyerek kozmetikum
Baba kellékek
Egészséges étrend
Étrend-kiegészítők
Egészség és vitalitás
,
Nőknek
,
Férfiaknak
,
Gyermekeknek
,
Várandós és szoptató nőknek
Növényi italok
Zab
,
Baristáknak
,
Mandula
,
Szója
,
Rizs
,
Kókusz
,
Főzéshez
Smoothie és italok
4Slim
Cikóriás édesítők
Kisállatoknak
Kutyáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Multifunkciós
,
Immunrendszer
,
Ízületek & mozgékonyság
,
Húgyutak
,
Bőr & szőrzet
,
Idősebb kutyáknak
Macskáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Húgyutak
Nőknek
Kozmetikumok
Terhesség
Anyáknak szülés után
Szoptatás
Mentsd meg az ételt
Akciók
Márkák
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
Gyermektáplálás
Tápszer és táplálkozás
, 4. oldal
Bébi tápszerek
Bébiételek
Gyerek kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Legnépszerűbb termékek
Kendamil Folyékony anyatej kiegészítő tápszerek 2 (250 ml)
Kiárusítva
92000061
1 399 Ft
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 11.10.2026
Készleten
(>5 db)
35343618/EXP
400 Ft
Kendamil Folyékony anyatej helyettesítő tápszerek 1 (250 ml)
Készleten
(>5 db)
92000060
1 399 Ft
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Kiárusítva
35343265
9 190 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Legnépszerűbb termékek
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
ABC szerint
összesen
180
termék
Ár
300
Ft
55140
Ft
1
300
55140
Raktáron
155
Akció
13
Újdonság
2
Ments meg!
6
Kiárusítás
1
Márkák
Beggs
23
Ella's Kitchen
50
Good Gout
39
Kendamil
36
Salvest Põnn
22
Salvest Smushie
10
Kor
?
újszülött kortól
10
betöltött 4 hónapos kortól
44
betöltött 6 hónapos kortól
60
betöltött 7 hónapos kortól
6
betöltött 8 hónapos kortól
7
betöltött 12 hónapos kortól
8
betöltött 24 hónapos kortól
2
3 éves kortól
13
a 7. hónap végétől
5
a 6. hónap végétől
4
a 4. hónap végétől
3
6 éves kortól
1
Tulajdonságok
BIO
139
gluténmentes
62
laktózmentes
56
Folyékony tejek
2
Megjeleníthető tételek
180
Termékek listája
4x Kendamil 2 kecsketej alapú anyatej-kiegészítő tápszer (500 g)
Készleten
(>5 baleni)
34 600 Ft
Egységár:
1 730 Ft / 100 g
Kosárba
35343572/4
SALVEST Smushie BIO Exotic Boost (170 g)
Készleten
(>5 db)
1 085 Ft
Egységár:
638,24 Ft / 100 g
Kosárba
99136
SALVEST Smushie BIO Breakfast Boost (170 g)
Készleten
(>5 db)
1 085 Ft
Egységár:
638,24 Ft / 100 g
Kosárba
99138
Beggs BIO Édesburgonya és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300098
Good Gout BIO Körte klementinnel (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 080 Ft
Egységár:
900 Ft / 100 g
Kosárba
15242
Kendamil 2 kecsketej alapú anyatej-kiegészítő tápszer (800 g)
Készleten
(>5 db)
17 510 Ft
Egységár:
2 188,75 Ft / 100 g
Kosárba
92000019
SALVEST Põnn BIO Körtelé gyümölcshússal (240 ml)
Készleten
(>5 db)
1 055 Ft
Egységár:
4 395,83 Ft / 1 l
Kosárba
75562
Good Gout BIO Lazac kelkáposztával és paszternákkal (2x190 g)
Készleten
(>5 db)
2 430 Ft
Egységár:
639,47 Ft / 100 g
Kosárba
12562
SALVEST Smushie BIO Green Boost (170 g)
Készleten
(>5 db)
1 085 Ft
Egységár:
638,24 Ft / 100 g
Kosárba
99137
Kendamil BIO Nature 1 (800 g)
Készleten
(>5 db)
11 840 Ft
Egységár:
14 800 Ft / 1 kg
Kosárba
92000079
Kiárusítás
1 120 Ft
–25 %
Beggs BIO Trópusi gyümölcsital (300 ml)
Készleten
(>5 db)
840 Ft
Egységár:
280 Ft / 100 ml
Kosárba
200171
Beggs BIO Gyümölcs smoothie joghurttal és zabpehellyel (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300093
Ella's Kitchen BIO Banán és őszibarack (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 060 Ft
Egységár:
883,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK018
Ella's Kitchen BIO Gyermek rizs, banán és sárgabarack (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 060 Ft
Egységár:
883,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK105
Good Gout BIO Olasz-tésztás csillagok (250 g)
Készleten
(>5 db)
1 850 Ft
Egységár:
740 Ft / 100 g
Kosárba
13798
Good Gout BIO Körte (4x85 g)
Készleten
(>5 db)
2 790 Ft
Egységár:
820,59 Ft / 100 g
Kosárba
12746
SALVEST Põnn BIO Gyümölcsös smoothie joghurttal és keksszel (110 g)
Készleten
(>5 db)
800 Ft
Egységár:
727,27 Ft / 100 g
Kosárba
72981
Good Gout BIO Kukorica kacsahússal (190 g)
Készleten
(>5 db)
2 240 Ft
Egységár:
1 178,95 Ft / 100 g
Kosárba
27371
Akció
Ments meg!
3 630 Ft
–50 %
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE gyümölcspüré fekete ribizlivel (5x90 g), exp. 31.10.2026
Készleten
(>5 db)
1 815 Ft
Egységár:
403,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK003/EXP1
Beggs BIO Smoothie joghurttal és trópusi gyümölcsökkel (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300095
Beggs BIO Kiwi és banán (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300094
6x Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g)
Készleten
(>5 db)
55 140 Ft
Egységár:
1 148,75 Ft / 100 g
Kosárba
35343266/6
6x Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Kiárusítva
55 140 Ft
Egységár:
1 148,75 Ft / 100 g
35343265/6
Ella's Kitchen BIO White One Gyümölcspüré dinnyével (90 g)
Kiárusítva
912 Ft
Egységár:
1 013,33 Ft / 100 g
EK265/1
SALVEST Põnn BIO Barack kivivel (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
78587
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE gyümölcspüré fekete ribizlivel (90 g)
Készleten
(>5 db)
730 Ft
Egységár:
811,11 Ft / 100 g
Kosárba
EK003/1
Ella's Kitchen BIO RED ONE gyümölcspüré eperrel (90 g)
Készleten
(>5 db)
730 Ft
Egységár:
811,11 Ft / 100 g
Kosárba
EK001/1
Ella's Kitchen BIO Reggeli mangó és joghurt (100 g)
Készleten
(>5 db)
960 Ft
Egységár:
960 Ft / 100 g
Kosárba
EK047
Ella's Kitchen BIO Alma és banán (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 060 Ft
Egységár:
883,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK016
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kivi almával és banánnal (5x90 g)
Készleten
(>5 db)
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
Kosárba
EK004
Listairányítás elemei
További 30 betöltése
Lapozás
A(z) 4. oldalon tartózkodunk (összesen: 6).
1
4
6
összesen
180
termék
Fel
Hivatalos webáruház
A Kendamil, a Ella's Kitchen, a Good Goutés, a Salvest a Muumi Baby kizárólagos forgalmazójaként mindig teljes választékkal rendelkezünk.
A babatáplálkozás és a pelenkázás szakértője
Tökéletesen ismerjük termékeinket. Ne féljenek kérdezni tőlünk bármit.
Ingyenes szállítás 26 900 Ft-tól
Minden megrendelést gyorsan és megbízhatóan kiszállítunk.