Meg kell változtatnia egy beállítást a böngészőben
Lásd:
A JavaScript engedélyezése a böngészőben
.
Ha hirdetésblokkoló szoftvert használ, akkor lehet, hogy ezen az oldalon engedélyeznie kell a JavaScriptet.
Köszönjük szépen.
Ugrás a fő tartalomhoz
Telefonos ügyfélszolgálatunk átmenetileg nem elérhető. Kérjük, addig e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot az info@healthfactory.hu címen. Köszönjük megértését
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 302 112 125
info@healthfactory.hu
Blog ❀
Kik vagyunk?
Karrier
Nyerményjáték szabályzat
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
Gyermektáplálás
Bébi tápszerek
Kezdő tej
,
Haladó tej
,
Kisgyermek tej
,
BIO csecsemőtej
,
Kecske csecsemőtej
,
Speciális csecsemőtej
Bébiételek
Gyümölcsös ételek
,
Zöldséges ételek
,
Húsos-zöldséges ételek
,
Tasakok
,
Főételek
,
Reggeli
,
Tésztafélék és rizs
,
Tej és joghurt
Gyerek kásák
Tejkása gyerekeknek
,
Tejmentes zabkása gyerekeknek
,
BIO kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Kekszek
,
Rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Pelenkák és pelenkázás
Eldobható pelenkák
0 méret (0-2,5 kg)
,
1 méret (2-5 Kg)
,
2 méret (3-6 kg)
,
3 méret (5-9 kg)
,
4 méret (7-20 kg)
,
5 méret (10-25 kg)
,
6 méret (12-24 kg)
Bugyi pelenkák
3 méret (6-11 kg)
,
4 méret (7-15 kg)
,
5 méret (10-18 kg)
,
6 méret (12-20 kg)
,
7 méret (16-26 kg)
Nedves törlőkendők
Pelenkakiütés elleni krém
Pelenkázó alátétek és kellékek
Gyermekgondozás
Kozmetikumok és drogéria
Fürdés és higiénia
,
Baba bőrápolás
,
Beggs gyerek kozmetikum
Baba kellékek
Egészséges étrend
Étrend-kiegészítők
Egészség és vitalitás
,
Nőknek
,
Férfiaknak
,
Gyermekeknek
,
Várandós és szoptató nőknek
Növényi italok
Zab
,
Baristáknak
,
Mandula
,
Szója
,
Rizs
,
Kókusz
,
Főzéshez
Smoothie és italok
4Slim
Cikóriás édesítők
Kisállatoknak
Kutyáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Multifunkciós
,
Immunrendszer
,
Ízületek & mozgékonyság
,
Húgyutak
,
Bőr & szőrzet
,
Idősebb kutyáknak
Macskáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Húgyutak
Nőknek
Kozmetikumok
Terhesség
Anyáknak szülés után
Szoptatás
Mentsd meg az ételt
Akciók
Márkák
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
Gyermektáplálás
Tápszer és táplálkozás
, 5. oldal
Bébi tápszerek
Bébiételek
Gyerek kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Legnépszerűbb termékek
Kendamil Folyékony anyatej kiegészítő tápszerek 2 (250 ml)
Kiárusítva
92000061
1 399 Ft
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 11.10.2026
Készleten
(>5 db)
35343618/EXP
400 Ft
Kendamil Folyékony anyatej helyettesítő tápszerek 1 (250 ml)
Készleten
(>5 db)
92000060
1 399 Ft
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Kiárusítva
35343265
9 190 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Legnépszerűbb termékek
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
ABC szerint
összesen
180
termék
Ár
300
Ft
55140
Ft
1
300
55140
Raktáron
155
Akció
13
Újdonság
2
Ments meg!
6
Kiárusítás
1
Márkák
Beggs
23
Ella's Kitchen
50
Good Gout
39
Kendamil
36
Salvest Põnn
22
Salvest Smushie
10
Kor
?
újszülött kortól
10
betöltött 4 hónapos kortól
44
betöltött 6 hónapos kortól
60
betöltött 7 hónapos kortól
6
betöltött 8 hónapos kortól
7
betöltött 12 hónapos kortól
8
betöltött 24 hónapos kortól
2
3 éves kortól
13
a 7. hónap végétől
5
a 6. hónap végétől
4
a 4. hónap végétől
3
6 éves kortól
1
Tulajdonságok
BIO
139
gluténmentes
62
laktózmentes
56
Folyékony tejek
2
Megjeleníthető tételek
180
Termékek listája
Good Gout BIO Alma (4x85 g)
Készleten
(>5 db)
2 790 Ft
Egységár:
820,59 Ft / 100 g
Kosárba
12739
SALVEST Põnn BIO Püré sütőtökből, burgonyából és mangóból (110 g)
Készleten
(>5 db)
800 Ft
Egységár:
727,27 Ft / 100 g
Kosárba
74558
Good Gout BIO Mangós reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10735
Good Gout BIO Padlizsános lecsó quinoával (190 g)
Készleten
(>5 db)
1 680 Ft
Egységár:
884,21 Ft / 100 g
Kosárba
27043
Akció
Ments meg!
3 630 Ft
–50 %
Ella's Kitchen BIO RED ONE gyümölcspüré eperrel (5x90 g), exp. 30.10.2026
Készleten
(>5 db)
1 815 Ft
Egységár:
403,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK001/EXP4
Beggs BIO Sütőtök és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300097
Good Gout BIO Garnélarák rizzsel, cukkinivel és kókusztejjel (190 g)
Készleten
(>5 db)
2 240 Ft
Egységár:
1 178,95 Ft / 100 g
Kosárba
11795
Ella's Kitchen BIO Áfonya és körte reggeli (100 g)
Készleten
(>5 db)
960 Ft
Egységár:
960 Ft / 100 g
Kosárba
EK083
SALVEST Põnn BIO Zabkása mangóval és almával (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
78822
Ella's Kitchen BIO PINK ONE gyümölcs smoothie rebarbarával (90 g)
Készleten
(>5 db)
730 Ft
Egységár:
811,11 Ft / 100 g
Kosárba
EK258/1
Ella's Kitchen BIO PINK ONE gyümölcs smoothie rebarbarával (5x90 g)
Készleten
(>5 db)
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
Kosárba
EK258
Ella's Kitchen BIO ORANGE ONE gyümölcspüré mangóval (5x90 g)
Kiárusítva
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
EK247
Good Gout BIO Póréhagyma burgonya chipsekkel és tőkehallal (190 g)
Kiárusítva
2 240 Ft
Egységár:
1 178,95 Ft / 100 g
10032
SALVEST Põnn BIO Gyümölcsös püré málnával (110 g)
Készleten
(>5 db)
800 Ft
Egységár:
727,27 Ft / 100 g
Kosárba
71243
SALVEST Põnn BIO Mangó 100% (100 g)
Készleten
(>5 db)
818 Ft
Egységár:
818 Ft / 100 g
Kosárba
70888
Ital aronia, alma, banán & eper (300 ml)
Készleten
(>5 db)
890 Ft
Egységár:
296,67 Ft / 100 ml
Kosárba
200235
Szőlő & szilva ital (300 ml)
Készleten
(>5 db)
890 Ft
Egységár:
296,67 Ft / 100 ml
Kosárba
200236
Trópusi gyümölcsital (300 ml)
Készleten
(>5 db)
890 Ft
Egységár:
296,67 Ft / 100 ml
Kosárba
200234
Kendamil Premium 1 (800 g)
Készleten
(>5 db)
9 190 Ft
Egységár:
11 487,50 Ft / 1 kg
Kosárba
35344018
Beggs Kids Vitamin D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)
Készleten
(>5 db)
6 330 Ft
Kosárba
760086
SALVEST Põnn BIO Paszternák és édesburgonya püré (100 g)
Készleten
(>5 db)
855 Ft
Egységár:
855 Ft / 100 g
Kosárba
79300
Ella's Kitchen BIO White One Gyümölcspüré dinnyével (4 × 90 g)
Készleten
(>5 db)
3 630 Ft
Egységár:
1 008,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK265
Ella's Kitchen BIO Baba rizs Körte és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 060 Ft
Egységár:
883,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK106
SALVEST Põnn BIO Szilvalé gyümölcshússal (240 ml)
Készleten
(>5 db)
1 055 Ft
Egységár:
4 395,83 Ft / 1 l
Kosárba
75531
Good Gout BIO Banán (4x85 g)
Készleten
(>5 db)
2 790 Ft
Egységár:
820,59 Ft / 100 g
Kosárba
12722
6+3 INGYEN: SALVEST Smushie BIO Boost Pack (9 x 170 g)
Készleten
(>5 szett)
6 499 Ft
Egységár:
424,77 Ft / 100 g
Kosárba
99161
Akció
Ments meg!
1 020 Ft
–50 %
Ella's Kitchen BIO Sárgarépa, alma és paszternák (120 g), exo, 31.10.2026
Készleten
(>5 db)
510 Ft
Egységár:
425 Ft / 100 g
Kosárba
EK013/EXP3
Újdonság
SALVEST Smushie BIO Balance Boost (170 g)
Készleten
(>5 db)
1 085 Ft
Egységár:
638,24 Ft / 100 g
Kosárba
99159
Újdonság
SALVEST Smushie Collagen Boost (170 g)
Készleten
(>5 db)
1 085 Ft
Egységár:
638,24 Ft / 100 g
Kosárba
99158
Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 db kapszula)
Készleten
(>5 db)
7 960 Ft
Egységár:
88,44 Ft / 1 db
Kosárba
91514P2
Listairányítás elemei
További 30 betöltése
Lapozás
A(z) 5. oldalon tartózkodunk (összesen: 6).
1
5
6
összesen
180
termék
Fel
Hivatalos webáruház
A Kendamil, a Ella's Kitchen, a Good Goutés, a Salvest a Muumi Baby kizárólagos forgalmazójaként mindig teljes választékkal rendelkezünk.
A babatáplálkozás és a pelenkázás szakértője
Tökéletesen ismerjük termékeinket. Ne féljenek kérdezni tőlünk bármit.
Ingyenes szállítás 26 900 Ft-tól
Minden megrendelést gyorsan és megbízhatóan kiszállítunk.