Meg kell változtatnia egy beállítást a böngészőben
Lásd:
A JavaScript engedélyezése a böngészőben
.
Ha hirdetésblokkoló szoftvert használ, akkor lehet, hogy ezen az oldalon engedélyeznie kell a JavaScriptet.
Köszönjük szépen.
Ugrás a fő tartalomhoz
Telefonos ügyfélszolgálatunk átmenetileg nem elérhető. Kérjük, addig e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot az info@healthfactory.hu címen. Köszönjük megértését
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 302 112 125
info@healthfactory.hu
Blog ❀
Kik vagyunk?
Karrier
Nyerményjáték szabályzat
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
Gyermektáplálás
Bébi tápszerek
Kezdő tej
,
Haladó tej
,
Kisgyermek tej
,
BIO csecsemőtej
,
Kecske csecsemőtej
,
Speciális csecsemőtej
Bébiételek
Gyümölcsös ételek
,
Zöldséges ételek
,
Húsos-zöldséges ételek
,
Tasakok
,
Főételek
,
Reggeli
,
Tésztafélék és rizs
,
Tej és joghurt
Gyerek kásák
Tejkása gyerekeknek
,
Tejmentes zabkása gyerekeknek
,
BIO kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Kekszek
,
Rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Pelenkák és pelenkázás
Eldobható pelenkák
0 méret (0-2,5 kg)
,
1 méret (2-5 Kg)
,
2 méret (3-6 kg)
,
3 méret (5-9 kg)
,
4 méret (7-20 kg)
,
5 méret (10-25 kg)
,
6 méret (12-24 kg)
Bugyi pelenkák
3 méret (6-11 kg)
,
4 méret (7-15 kg)
,
5 méret (10-18 kg)
,
6 méret (12-20 kg)
,
7 méret (16-26 kg)
Nedves törlőkendők
Pelenkakiütés elleni krém
Pelenkázó alátétek és kellékek
Gyermekgondozás
Kozmetikumok és drogéria
Fürdés és higiénia
,
Baba bőrápolás
,
Beggs gyerek kozmetikum
Baba kellékek
Egészséges étrend
Étrend-kiegészítők
Egészség és vitalitás
,
Nőknek
,
Férfiaknak
,
Gyermekeknek
,
Várandós és szoptató nőknek
Növényi italok
Zab
,
Baristáknak
,
Mandula
,
Szója
,
Rizs
,
Kókusz
,
Főzéshez
Smoothie és italok
4Slim
Cikóriás édesítők
Kisállatoknak
Kutyáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Multifunkciós
,
Immunrendszer
,
Ízületek & mozgékonyság
,
Húgyutak
,
Bőr & szőrzet
,
Idősebb kutyáknak
Macskáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Húgyutak
Nőknek
Kozmetikumok
Terhesség
Anyáknak szülés után
Szoptatás
Mentsd meg az ételt
Akciók
Márkák
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
Gyermektáplálás
Tápszer és táplálkozás
, 6. oldal
Bébi tápszerek
Bébiételek
Gyerek kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Legnépszerűbb termékek
Kendamil Folyékony anyatej kiegészítő tápszerek 2 (250 ml)
Kiárusítva
92000061
1 399 Ft
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 11.10.2026
Készleten
(>5 db)
35343618/EXP
400 Ft
Kendamil Folyékony anyatej helyettesítő tápszerek 1 (250 ml)
Készleten
(>5 db)
92000060
1 399 Ft
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Kiárusítva
35343265
9 190 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Legnépszerűbb termékek
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
ABC szerint
összesen
180
termék
Ár
300
Ft
55140
Ft
1
300
55140
Raktáron
155
Akció
13
Újdonság
2
Ments meg!
6
Kiárusítás
1
Márkák
Beggs
23
Ella's Kitchen
50
Good Gout
39
Kendamil
36
Salvest Põnn
22
Salvest Smushie
10
Kor
?
újszülött kortól
10
betöltött 4 hónapos kortól
44
betöltött 6 hónapos kortól
60
betöltött 7 hónapos kortól
6
betöltött 8 hónapos kortól
7
betöltött 12 hónapos kortól
8
betöltött 24 hónapos kortól
2
3 éves kortól
13
a 7. hónap végétől
5
a 6. hónap végétől
4
a 4. hónap végétől
3
6 éves kortól
1
Tulajdonságok
BIO
139
gluténmentes
62
laktózmentes
56
Folyékony tejek
2
Megjeleníthető tételek
180
Termékek listája
Kendamil Tejpép brokkolival, karfiollal és paradicsommal (150 g)
Kiárusítva
1 570 Ft
Egységár:
1 046,67 Ft / 100 g
92000153
Beggs Liposomal Vitamin C (30 kapszula)
Készleten
(>5 db)
7 469 Ft
Egységár:
248,97 Ft / 1 db
Kosárba
760444
Beggs Immunity Booster (30 kapszula)
Készleten
(>5 db)
7 469 Ft
Egységár:
248,97 Ft / 1 db
Kosárba
760437
Beggs Bone & Teeth Complex (100 kapszula)
Készleten
(>5 db)
5 599 Ft
Egységár:
55,99 Ft / 1 db
Kosárba
760420
Beggs Vitamin D3 + K2 (30 ml)
Készleten
(>5 db)
7 469 Ft
Egységár:
248,97 Ft / 1 ml
Kosárba
760413
Beggs Pregnancy Probiotics Complex (60 kapszula)
Készleten
(>5 db)
9 339 Ft
Egységár:
311,30 Ft / 1 db
Kosárba
760406
Beggs Men Booster (100 kapszula)
Készleten
(>5 db)
8 219 Ft
Egységár:
82,19 Ft / 1 db
Kosárba
760390
Kendamil Premium 4 HMO+ (600 g), exp. 15.11.2026
Kiárusítva
4 725 Ft
Egységár:
7 875 Ft / 1 kg
92000072
Beggs BIO Sárgarépa és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
749 Ft
Egységár:
624,17 Ft / 100 g
Kosárba
300099
Kendamil tejes kása variációk (600 g)
Kiárusítva
6 280 Ft
Egységár:
1 046,67 Ft / 100 g
92/MIX3
Good Gout BIO BLW Borsó és cukkini rudacskák (120 g)
Kiárusítva
2 600 Ft
Egységár:
2 166,67 Ft / 100 g
15211
Beggs Omega-3, EPA+DHA (90 db kapszula)
Készleten
(>5 db)
6 330 Ft
Egységár:
70,33 Ft / 1 db
Kosárba
760109
Beggs B Complex Lalmin + Myo-Inositol (60 kapszula)
Készleten
(>5 db)
6 330 Ft
Egységár:
105,50 Ft / 1 db
Kosárba
99141
Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg (60 db kapszula)
Készleten
(>5 db)
6 330 Ft
Egységár:
105,50 Ft / 1 db
Kosárba
760062
Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract (100 db kapszula)
Készleten
(>5 db)
7 960 Ft
Egységár:
79,60 Ft / 1 db
Kosárba
760055
SALVEST Põnn BIO Bárányhús zöldségpürével (190 g)
Kiárusítva
1 365 Ft
Egységár:
718,42 Ft / 100 g
76231
Ella's Kitchen BIO ORANGE ONE gyümölcspüré mangóval (90 g)
Készleten
(>5 db)
730 Ft
Egységár:
811,11 Ft / 100 g
Kosárba
EK247/1
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kivi almával és banánnal (90 g)
Készleten
(>5 db)
730 Ft
Egységár:
811,11 Ft / 100 g
Kosárba
EK004/1
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE gyümölcspüré banánnal (90 g)
Kiárusítva
730 Ft
EK002/1
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE gyümölcspüré fekete ribizlivel (5x90 g)
Kiárusítva
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
EK003
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE gyümölcspüré banánnal (5x90 g)
Kiárusítva
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
EK002
Ella's Kitchen BIO RED ONE gyümölcspüré eperrel (5x90 g)
Kiárusítva
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
EK001
Good Gout BIO Édesburgonya püré (2x120 g)
Kiárusítva
1 870 Ft
Egységár:
779,17 Ft / 100 g
14450
Good Gout BIO Olasz-tésztás risoni (250 g)
Jelenleg nem elérhető
1 850 Ft
Egységár:
740 Ft / 100 g
13781
SALVEST Family BIO Mango 100% (450 g)
Készleten
(>5 db)
1 986 Ft
Egységár:
441,33 Ft / 100 g
Kosárba
75753
SALVEST Põnn BIO Sárgabarack almával (100 g)
Készleten
(>5 db)
818 Ft
Egységár:
818 Ft / 100 g
Kosárba
73292
SALVEST Põnn BIO Gyümölcsös smoothie ananásszal (110 g)
Készleten
(>5 db)
800 Ft
Egységár:
727,27 Ft / 100 g
Kosárba
72226
Good Gout BIO Banán (120 g)
Készleten
(>5 db)
920 Ft
Egységár:
766,67 Ft / 100 g
Kosárba
27241
Good Gout BIO Williams körte (120 g)
Készleten
(>5 db)
920 Ft
Egységár:
766,67 Ft / 100 g
Kosárba
27234
Good Gout BIO Gála alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
920 Ft
Egységár:
766,67 Ft / 100 g
Kosárba
27227
Listairányítás elemei
Lapozás
A(z) 6. oldalon tartózkodunk (összesen: 6).
1
6
összesen
180
termék
Fel
Hivatalos webáruház
A Kendamil, a Ella's Kitchen, a Good Goutés, a Salvest a Muumi Baby kizárólagos forgalmazójaként mindig teljes választékkal rendelkezünk.
A babatáplálkozás és a pelenkázás szakértője
Tökéletesen ismerjük termékeinket. Ne féljenek kérdezni tőlünk bármit.
Ingyenes szállítás 26 900 Ft-tól
Minden megrendelést gyorsan és megbízhatóan kiszállítunk.