Meg kell változtatnia egy beállítást a böngészőben
Lásd:
A JavaScript engedélyezése a böngészőben
.
Ha hirdetésblokkoló szoftvert használ, akkor lehet, hogy ezen az oldalon engedélyeznie kell a JavaScriptet.
Köszönjük szépen.
Ugrás a fő tartalomhoz
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 302 112 125
info@healthfactory.hu
Blog ❀
Kik vagyunk?
Karrier
Nyerményjáték szabályzat
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
Gyermektáplálás
Bébi tápszerek
Kezdő tej
,
Haladó tej
,
Kisgyermek tej
,
BIO csecsemőtej
,
Kecske csecsemőtej
,
Speciális csecsemőtej
Bébiételek
Gyümölcsös ételek
,
Zöldséges ételek
,
Húsos-zöldséges ételek
,
Tasakok
,
Főételek
,
Reggeli
,
Tésztafélék és rizs
,
Tej és joghurt
Gyerek kásák
Tejkása gyerekeknek
,
Tejmentes zabkása gyerekeknek
,
BIO kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Kekszek
,
Rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Pelenkák és pelenkázás
Eldobható pelenkák
0 méret (0-2,5 kg)
,
1 méret (2-5 Kg)
,
2 méret (3-6 kg)
,
3 méret (5-9 kg)
,
4 méret (7-20 kg)
,
5 méret (10-25 kg)
,
6 méret (12-24 kg)
Bugyi pelenkák
3 méret (6-11 kg)
,
4 méret (7-15 kg)
,
5 méret (10-18 kg)
,
6 méret (12-20 kg)
,
7 méret (16-26 kg)
Nedves törlőkendők
Pelenkakiütés elleni krém
Pelenkázó alátétek és kellékek
Gyermekgondozás
Kozmetikumok és drogéria
Fürdés és higiénia
,
Baba bőrápolás
,
Beggs gyerek kozmetikum
Baba kellékek
Egészséges étrend
Étrend-kiegészítők
Egészség és vitalitás
,
Nőknek
,
Férfiaknak
,
Gyermekeknek
,
Várandós és szoptató nőknek
Növényi italok
Zab
,
Baristáknak
,
Mandula
,
Szója
,
Rizs
,
Kókusz
,
Főzéshez
Smoothie és italok
4Slim
Cikóriás édesítők
Kisállatoknak
Kutyáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Multifunkciós
,
Immunrendszer
,
Ízületek & mozgékonyság
,
Húgyutak
,
Bőr & szőrzet
,
Idősebb kutyáknak
Macskáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Húgyutak
Nőknek
Kozmetikumok
Terhesség
Anyáknak szülés után
Szoptatás
Mentsd meg az ételt
Akciók
Márkák
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
2+1 mix
2+1 mix
, 6. oldal
Legnépszerűbb termékek
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Őszibarack körtével (120 g)
Készleten
(>5 db)
14887
Korábbi:
920 Ft
(–42 %)
525 Ft
SALVEST Põnn BIO Paradicsomos roppancs (20 g)
Készleten
(>5 db)
76668
777 Ft
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Eper banánnal (120 g)
Készleten
(>5 db)
14924
Korábbi:
920 Ft
(–42 %)
525 Ft
920 Ft
–42 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Készleten
(>5 db)
14863
Korábbi:
920 Ft
(–42 %)
525 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Legnépszerűbb termékek
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
ABC szerint
összesen
183
termék
Ár
0
Ft
15480
Ft
1
0
15480
Raktáron
164
Akció
9
Újdonság
2
Ajándék
15
-20% kóddal: MOOMIN
15
Márkák
Ella's Kitchen
52
Good Gout
48
Joya
21
Moomin Baby
15
Salvest Põnn
26
Salvest Smushie
10
Zesty Paws
11
Megjeleníthető tételek
183
Termékek listája
JOYA BIO cukormentes zabital (1 l)
Készleten
(>5 db)
1 430 Ft
Egységár:
1 430 Ft / 1 l
Kosárba
13191
JOYA Vaníliaízű szójaital (1 l)
Készleten
(>5 db)
1 430 Ft
Egységár:
1 430 Ft / 1 l
Kosárba
2895-02
Zesty Paws Urinary & Renal Care Paste (75 g) – funkcionális eledel macskáknak a húgyutak és a vesék támogatására
Készleten
(>5 db)
6 900 Ft
Egységár:
9 200 Ft / 100 g
Kosárba
54138
Zesty Paws Calming Paste (75 g) – funkcionális eedel macskáknak a nyugalom és a jó közérzet érdekében
Készleten
(>5 db)
6 900 Ft
Egységár:
9 200 Ft / 100 g
Kosárba
54091
Zesty Paws Anti-Hairball Paste (75 g) – funkcionális eledel macskáknak az emésztés elősegítésére és a szőrcsomók ellen
Készleten
(>5 db)
6 900 Ft
Egységár:
9 200 Ft / 100 g
Kosárba
54107
Zesty Paws Senior Advanced Allergy & Immunity Chews (60 db) – funkcionális eledel idősebb kutyák számára az immunrendszer támogatására és allergiák esetén
Kiárusítva
13 700 Ft
Egységár:
228,33 Ft / 1 db
12495
Zesty Paws 5-in-1 Chews (60 db), funkcionális eledel kutyáknak 5v1
Készleten
(>5 db)
11 850 Ft
Egységár:
197,50 Ft / 1 db
Kosárba
12471
Zesty Paws Hip & Joint Chews (60 db) – funkcionális eledel kutyáknak az ízületek és a mozgékonyság támogatására
Készleten
(>5 db)
11 850 Ft
Egységár:
197,50 Ft / 1 db
Kosárba
12501
1 085 Ft
–98 %
AJÁNDÉKOKAT: SALVEST Smushie BIO Fresh Boost (170 g)
Kiárusítva
11 Ft
Egységár:
6,47 Ft / 100 g
99134/DAREK
AJÁNDÉK: SALVEST Põnn BIO Szilvalé gyümölcshússal (240 ml)
Készleten
(>5 db)
0 Ft
Kosárba
75531/GIFT
Ajándék
-20% kóddal: MOOMIN
Moomin Baby 6 Maxi 12–24 kg (34 db), ökopelenka
Készleten
(>5 db)
10 890 Ft
Egységár:
320,29 Ft / 1 db
Kosárba
58120
Ajándék
-20% kóddal: MOOMIN
Moomin Baby 4 Maxi 7–14 kg (42 db), ökopelenka
Készleten
(>5 db)
10 890 Ft
Egységár:
259,29 Ft / 1 db
Kosárba
58110
Ajándék
-20% kóddal: MOOMIN
Moomin Baby 3 Midi 5–8 kg (48 db), ökopelenka
Készleten
(>5 db)
10 890 Ft
Egységár:
226,88 Ft / 1 db
Kosárba
58105
Ajándék
-20% kóddal: MOOMIN
Moomin Baby 1 Newborn 2–5 kg (25 db), ökopelenka
Készleten
(>5 db)
6 150 Ft
Egységár:
246 Ft / 1 db
Kosárba
58125
Ella's Kitchen BIO White One Gyümölcspüré dinnyével (90 g)
Kiárusítva
912 Ft
Egységár:
1 013,33 Ft / 100 g
EK265/1
Good Gout BIO BLW Borsó és cukkini rudacskák (120 g)
Kiárusítva
2 600 Ft
Egységár:
2 166,67 Ft / 100 g
15211
Ajándék
-20% kóddal: MOOMIN
Muumi Baby Pants 7 XL 16-26 kg (34 db), bugyi öko pelenka
Készleten
(>5 db)
10 890 Ft
Egységár:
320,29 Ft / 1 db
Kosárba
59515
Ajándék
-20% kóddal: MOOMIN
Muumi Baby Pants 6 Junior 12-20 kg (36 db), bugyi öko pelenka
Készleten
(>5 db)
10 890 Ft
Egységár:
302,50 Ft / 1 db
Kosárba
59425
SALVEST Põnn BIO Bárányhús zöldségpürével (190 g)
Kiárusítva
1 365 Ft
Egységár:
718,42 Ft / 100 g
76231
Ella's Kitchen BIO ORANGE ONE gyümölcspüré mangóval (90 g)
Készleten
(>5 db)
730 Ft
Egységár:
811,11 Ft / 100 g
Kosárba
EK247/1
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kivi almával és banánnal (90 g)
Készleten
(>5 db)
730 Ft
Egységár:
811,11 Ft / 100 g
Kosárba
EK004/1
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE gyümölcspüré banánnal (90 g)
Kiárusítva
730 Ft
EK002/1
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE gyümölcspüré fekete ribizlivel (5x90 g)
Kiárusítva
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
EK003
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE gyümölcspüré banánnal (5x90 g)
Kiárusítva
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
EK002
Ella's Kitchen BIO RED ONE gyümölcspüré eperrel (5x90 g)
Kiárusítva
3 630 Ft
Egységár:
806,67 Ft / 100 g
EK001
Good Gout BIO Édesburgonya püré (2x120 g)
Kiárusítva
1 870 Ft
Egységár:
779,17 Ft / 100 g
14450
Good Gout BIO Olasz-tésztás risoni (250 g)
Jelenleg nem elérhető
1 850 Ft
Egységár:
740 Ft / 100 g
13781
SALVEST Family BIO Mango 100% (450 g)
Készleten
(>5 db)
1 986 Ft
Egységár:
441,33 Ft / 100 g
Kosárba
75753
SALVEST Põnn BIO Sárgabarack almával (100 g)
Készleten
(>5 db)
818 Ft
Egységár:
818 Ft / 100 g
Kosárba
73292
SALVEST Põnn BIO Gyümölcsös smoothie ananásszal (110 g)
Készleten
(>5 db)
800 Ft
Egységár:
727,27 Ft / 100 g
Kosárba
72226
Listairányítás elemei
További 3 betöltése
Lapozás
A(z) 6. oldalon tartózkodunk (összesen: 7).
1
6
7
összesen
183
termék
Fel
Hivatalos webáruház
A Kendamil, a Ella's Kitchen, a Good Goutés, a Salvest a Muumi Baby kizárólagos forgalmazójaként mindig teljes választékkal rendelkezünk.
A babatáplálkozás és a pelenkázás szakértője
Tökéletesen ismerjük termékeinket. Ne féljenek kérdezni tőlünk bármit.
Ingyenes szállítás 26 900 Ft-tól
Minden megrendelést gyorsan és megbízhatóan kiszállítunk.