Meg kell változtatnia egy beállítást a böngészőben
Lásd:
A JavaScript engedélyezése a böngészőben
.
Ha hirdetésblokkoló szoftvert használ, akkor lehet, hogy ezen az oldalon engedélyeznie kell a JavaScriptet.
Köszönjük szépen.
Ugrás a fő tartalomhoz
Telefonos ügyfélszolgálatunk átmenetileg nem elérhető. Kérjük, addig e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot az info@healthfactory.hu címen. Köszönjük megértését
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 302 112 125
info@healthfactory.hu
Blog ❀
Kik vagyunk?
Karrier
Nyerményjáték szabályzat
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
Gyermektáplálás
Bébi tápszerek
Kezdő tej
,
Haladó tej
,
Kisgyermek tej
,
BIO csecsemőtej
,
Kecske csecsemőtej
,
Speciális csecsemőtej
Bébiételek
Gyümölcsös ételek
,
Zöldséges ételek
,
Húsos-zöldséges ételek
,
Tasakok
,
Főételek
,
Reggeli
,
Tésztafélék és rizs
,
Tej és joghurt
Gyerek kásák
Tejkása gyerekeknek
,
Tejmentes zabkása gyerekeknek
,
BIO kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Kekszek
,
Rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Pelenkák és pelenkázás
Eldobható pelenkák
0 méret (0-2,5 kg)
,
1 méret (2-5 Kg)
,
2 méret (3-6 kg)
,
3 méret (5-9 kg)
,
4 méret (7-20 kg)
,
5 méret (10-25 kg)
,
6 méret (12-24 kg)
Bugyi pelenkák
3 méret (6-11 kg)
,
4 méret (7-15 kg)
,
5 méret (10-18 kg)
,
6 méret (12-20 kg)
,
7 méret (16-26 kg)
Nedves törlőkendők
Pelenkakiütés elleni krém
Pelenkázó alátétek és kellékek
Gyermekgondozás
Kozmetikumok és drogéria
Fürdés és higiénia
,
Baba bőrápolás
,
Beggs gyerek kozmetikum
Baba kellékek
Egészséges étrend
Étrend-kiegészítők
Egészség és vitalitás
,
Nőknek
,
Férfiaknak
,
Gyermekeknek
,
Várandós és szoptató nőknek
Növényi italok
Zab
,
Baristáknak
,
Mandula
,
Szója
,
Rizs
,
Kókusz
,
Főzéshez
Smoothie és italok
4Slim
Cikóriás édesítők
Kisállatoknak
Kutyáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Multifunkciós
,
Immunrendszer
,
Ízületek & mozgékonyság
,
Húgyutak
,
Bőr & szőrzet
,
Idősebb kutyáknak
Macskáknak
Emésztés
,
Nyugalom & jó közérzet
,
Húgyutak
Nőknek
Kozmetikumok
Terhesség
Anyáknak szülés után
Szoptatás
Mentsd meg az ételt
Akciók
Márkák
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
Gyermektáplálás
Tápszer és táplálkozás
, 2. oldal
Bébi tápszerek
Bébiételek
Gyerek kásák
Étrend-kiegészítők
Kekszek és rágcsálnivalók
Gyerekkozmetikumok
Legnépszerűbb termékek
Kendamil Folyékony anyatej kiegészítő tápszerek 2 (250 ml)
Kiárusítva
92000061
1 399 Ft
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 11.10.2026
Készleten
(>5 db)
35343618/EXP
400 Ft
Kendamil Folyékony anyatej helyettesítő tápszerek 1 (250 ml)
Készleten
(>5 db)
92000060
1 399 Ft
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Kiárusítva
35343265
9 190 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Legnépszerűbb termékek
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
ABC szerint
összesen
180
termék
Ár
300
Ft
55140
Ft
1
300
55140
Raktáron
155
Akció
13
Újdonság
2
Ments meg!
6
Kiárusítás
1
Márkák
Beggs
23
Ella's Kitchen
50
Good Gout
39
Kendamil
36
Salvest Põnn
22
Salvest Smushie
10
Kor
?
újszülött kortól
10
betöltött 4 hónapos kortól
44
betöltött 6 hónapos kortól
60
betöltött 7 hónapos kortól
6
betöltött 8 hónapos kortól
7
betöltött 12 hónapos kortól
8
betöltött 24 hónapos kortól
2
3 éves kortól
13
a 7. hónap végétől
5
a 6. hónap végétől
4
a 4. hónap végétől
3
6 éves kortól
1
Tulajdonságok
BIO
139
gluténmentes
62
laktózmentes
56
Folyékony tejek
2
Megjeleníthető tételek
180
Termékek listája
Good Gout BIO Vajtök báránnyal (190 g)
Készleten
(>5 db)
1 680 Ft
Egységár:
884,21 Ft / 100 g
Kosárba
27050
Ella's Kitchen BIO Sült csirke töltelékkel (130 g)
Készleten
(>5 db)
1 310 Ft
Egységár:
1 007,69 Ft / 100 g
Kosárba
EK173
SALVEST Põnn BIO Marhahús zöldségpürével (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
946 Ft / 100 g
Kosárba
71083
SALVEST Põnn BIO Zabkása szilvával, feketeribizlivel és kókusszal (110 g)
Készleten
(>5 db)
946 Ft
Egységár:
860 Ft / 100 g
Kosárba
78624
Ella's Kitchen BIO Édesburgonya, sütőtök és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 020 Ft
Egységár:
850 Ft / 100 g
Kosárba
EK015
Kendamil 2 kecsketej alapú anyatej-kiegészítő tápszer (500 g)
Készleten
(>5 db)
9 000 Ft
Egységár:
1 800 Ft / 100 g
Kosárba
35343572
SALVEST Põnn BIO Banán fekete áfonyával és gabonapehellyel (110 g)
Készleten
(>5 db)
800 Ft
Egységár:
727,27 Ft / 100 g
Kosárba
71137
4x Kendamil 3 kecsketej alapú tápszer (500 g)
Készleten
(>5 baleni)
34 600 Ft
Egységár:
1 730 Ft / 100 g
Kosárba
35343573/4
Ella's Kitchen BIO Szilva snack (70 g)
Készleten
(>5 db)
750 Ft
Egységár:
1 071,43 Ft / 100 g
Kosárba
EK271
Ella's Kitchen BIO Mangó snack (70 g)
Készleten
(>5 db)
750 Ft
Egységár:
1 071,43 Ft / 100 g
Kosárba
EK151
Ella's Kitchen BIO Eper és alma (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 060 Ft
Egységár:
883,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK017
Good Gout BIO Áfonyás reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10193
Good Gout BIO Körtés reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10179
Akció
Ments meg!
1 680 Ft
–82 %
Good Gout BIO Padlizsános lecsó quinoával (190 g), exp. 07.10.2026
Készleten
(>5 db)
300 Ft
Egységár:
157,89 Ft / 100 g
Kosárba
27043/EXP3
Kendamil 1 kecsketej alapú anyatej-helyettesítő tápszer (500 g)
Készleten
(>5 db)
9 000 Ft
Egységár:
1 800 Ft / 100 g
Kosárba
35343571
Kendamil Comfort (800 g)
Készleten
(>5 db)
9 430 Ft
Egységár:
11 787,50 Ft / 1 kg
Kosárba
92000057
Ella's Kitchen BIO Őszibarack uzsonna (70 g)
Készleten
(>5 db)
750 Ft
Egységár:
1 071,43 Ft / 100 g
Kosárba
EK270
Ella's Kitchen BIO Alma gyümölcspüré (70 g)
Készleten
(>5 db)
750 Ft
Egységár:
1 071,43 Ft / 100 g
Kosárba
EK148
Ella's Kitchen BIO Körte, borsó és brokkoli (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 020 Ft
Egységár:
850 Ft / 100 g
Kosárba
EK014
SALVEST Põnn BIO Alma fekete áfonyával (100 g)
Készleten
(>5 db)
818 Ft
Egységár:
818 Ft / 100 g
Kosárba
70901
Akció
1 080 Ft
–45 %
Good Gout BIO Alma málnával (120 g)
Készleten
(>5 db)
585 Ft
Egységár:
487,50 Ft / 100 g
Kosárba
11169
Good Gout BIO Almás reggeli (70 g)
Készleten
(>5 db)
1 000 Ft
Egységár:
1 428,57 Ft / 100 g
Kosárba
10209
Kendamil 3 kecsketej alapú tápszer (500 g)
Készleten
(>5 db)
9 000 Ft
Egységár:
1 800 Ft / 100 g
Kosárba
35343573
Kendamil Premium 1 (600 g)
Kiárusítva
5 145 Ft
Egységár:
8 575 Ft / 1 kg
92000069
Akció
1 080 Ft
–45 %
Good Gout BIO Sárgarépa málnával (120 g)
Készleten
(>5 db)
585 Ft
Egységár:
487,50 Ft / 100 g
Kosárba
15372
SALVEST Põnn BIO Csirkehús tésztával (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 128 Ft
Egységár:
940 Ft / 100 g
Kosárba
3000496
Kendamil pro-comfort cseppek gyerekeknek (7,5 ml), étrend-kiegészítő
Készleten
(>5 db)
9 349 Ft
Kosárba
92000036
Ella's Kitchen BIO Eper joghurttal (90 g)
Készleten
(>5 db)
960 Ft
Egységár:
1 066,67 Ft / 100 g
Kosárba
EK261
Ella's Kitchen BIO Banán és kókusz (120 g)
Készleten
(>5 db)
1 060 Ft
Egységár:
883,33 Ft / 100 g
Kosárba
EK361
Ella's Kitchen BIO Sajtos pite zöldségekkel (130 g)
Készleten
(>5 db)
1 310 Ft
Egységár:
1 007,69 Ft / 100 g
Kosárba
EK114
Listairányítás elemei
További 30 betöltése
Lapozás
A(z) 2. oldalon tartózkodunk (összesen: 6).
1
2
6
összesen
180
termék
Fel
Hivatalos webáruház
A Kendamil, a Ella's Kitchen, a Good Goutés, a Salvest a Muumi Baby kizárólagos forgalmazójaként mindig teljes választékkal rendelkezünk.
A babatáplálkozás és a pelenkázás szakértője
Tökéletesen ismerjük termékeinket. Ne féljenek kérdezni tőlünk bármit.
Ingyenes szállítás 26 900 Ft-tól
Minden megrendelést gyorsan és megbízhatóan kiszállítunk.